ستاره رویایی آمیتیس

slidebg1 ویزای-توریستی-آمریکا

ویزای توریستی آمریکا

یک شهروند خارجی برای ورورد به ایالات متحده آمریکا نیازمند دریافت ویزای این کشور پرطرفدار است. ویزای توریستی آمریکا یکی از انواع ویزاهای غیرمهاجرتی آمریکا به شمار می ­آید و برای افرادی صادر می ­شود که قصد دارند به صورت موقت وارد کشور ایالات متحده آمریکا شوند.

ویزای توریستی آمریکا به دو دسته ی اصلی B-1 و B-2 تقسیم می شوند. هدف شما از سفر به آمریکا تعیین کننده ی ویزای شما می باشد:

ویزای  B-1: برای افرادی صادر می شود که به طور موقت و با اهداف تجاری، اقتصادی، مشاوره با همکاران تجاری، انجام مذاکرات تجاری، یا شرکت در کنفرانس های متعدد با مقاصد تجاریو علمی پا به خاک این کشور می گذارند.

ویزای B-2: برای افرادی صادر می شود که که به طور موقت برای اهدافی از قبیل مسافرت، گردش و تفریح، معالجات پزشکی، اقدامات درمانی یا بازدید از خانواده و دوستان پا به خاک این کشور می گذارند.

کلیه شهروندان ایرانی که قصد دریافت ویزای غیر مهاجرتی (ویزای توریستی) ایالات متحده آمریکا را دارند؛ می توانند در هر یک از سفارتخانه ها یا کنسولگری های ایالات متحده آمریکا در کشورهای مختلف، درخواست ویزای خود را ارائه دهند.

نکته حائز اهمیت در مورد ویزای توریستی آمریکا این است که فرد حتی با داشتن این نوع ویزا اجازه کار در ایالات متحده آمریکا را نخواهد داشت.